تبلیغات

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

قرآنی ، فرهنگی و معارف اسلامی

قرآنی ، فرهنگی و معارف اسلامی
نویسندگان
نظر سنجی
نظر شما در رابطه با سایت چیست؟؟« طرح ساماندهی اسكان زائرین حضرت رضا(ع) »

سامانه جامع مدیریت یکپارچه  زائر

« مسافر بهشت »

«www.mosafer-behesht.ir»

در راستای تأمین رفاه ، امنیت وآسایش هرچه بیشتر زائرین بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) و اولین و اساسی ترین نیاز ایشان یعنی اقامتگاه مناسب ودر خورد شأن زائرین آن حضرت «طرح ساماندهی اسکان» با نگرش بر تأمین نیاز اسكان اقشار ضعیف ومتوسط (اسكان ارزان قیمت ) از سوی ستاد ساماندهی امور زائرین مدیریت یكپارچه زائر، به مرحله اجرا در آمده است .این طرح با کمک و حمایت همه جانبه تمامی دستگاهها و عوامل اجرایی اعم از فرمانداری ، شهرداری ،  میراث فرهنگی ، اتحادیه های صنفی ، تأسیسات گردشگری ، واحد های اقامتی و... و بهره وری از تمامی فرصتها و پتانسیل موجود درعرصه خدمت رسانی به آحاد جامعه بویژه زائرین حضرت رضا(ع)می باشد .

شهرداری منطقه ثامن مشهد با اهتمام ویژه به این امر به موازات برنامه ریزی و اقدامات پایه ای و اساسی بویژه در ساماندهی بافت فرسوده اطراف حرم رضوی از جمله امکان  120000 نفر شب اقامت و همچنین ایجاد 14 مرکز اسکان ارزان قیمت  و...  با همکاری و مشارکت ستاد تسهیلات و ساماندهی امور زائرین فرمانداری مشهد و با حضور و استقرار نمایندگان تمامی دستگاهها و عوامل اجرایی و اتحادیه های ذیربط در ستاد و ایجاد زیر ساخت های لازم همه شرایط را برای حد اکثر خدمت رسانی و تأمین رفاه و آرامش زائرین محترم فراهم نموده است.

در « طرح ساماندهی اسكان» تمام اقشار وسطوح جامعه بویژه اقشار متوسط وضعیف میتوانند با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز نیاز اسکان واقامت خود را برای مدت دلخواه در مشهد برطرف نمایند . در این طرح تمامی ادارات ،سازمانها ،نهادها ،شرکتها  ،کارخانجات ومراکز تولیدی و خدماتی بزرگ، مساجد ،هیئت های مذهبی ،پایگاههای بسیج ،کانونهای فرهنگی ،جلسات و دستجات مذهبی و... میتوانند با درخواست وثبت نام قبلی به تعداد مورد نیاز جهت برنامه های زیارتی و فرهنگی و برگزاری اردوها ،همایشها و همچنین برای کلیه افراد تحت پوشش خود از امکانات طرح اسکان ارزان قیمت برخوردار شوند. برای خانواده معظم ایثارگران ، بسیجیان ،هیئت امنای بقاع و اماکن متبرکه مساجد وحسینیه ها ،هیئت ها ودستجات مذهبی و...تسهیلات ویژه در نظر گرفته شده است.

همانگونه که در سامانه جامع مدیربت یکپارچه زائر (مسافر بهشت )توضیح داده شده است در طرح ساماندهی اسکان بسته های سفر در سطوح و درجات مختلف از سطح مهمانپذیر تا هتل 4 ستاره ، برای سلائق  و اقشار و طبقات مختلف طراحی گردیده که با توجه به آن و نیز تعداد شب اقامت در هر سفر و تعداد دوره (دفعه ) سفر قیمت آن متفاوت می باشد .

همانگونه که در سامانه جامع مدیربت یکپارچه زائر (مسافر بهشت )توضیح داده شده است در طرح ساماندهی اسکان بسته های سفر در سطوح و درجات مختلف از سطح مهمانپذیر تا هتل 4 ستاره ، برای سلائق  و اقشار و طبقات مختلف طراحی گردیده که با توجه به آن و نیز تعداد شب اقامت در هر سفر و تعداد دوره (دفعه ) سفر قیمت آن متفاوت می باشد .

دراین طرح ،نرخ خدمات درصورت پرداخت نقدی با 10 تا 50 درصد تخفیف  از نرخ مصوب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری واتحادیه های مربوطه در سال جاری ارائه شده  است. برای انتخاب بسته سفر مورد نظر فرد متقاضی ابتدا باید مدت اقامت در هر بار سفر را تعیین کند. در سامانه مدیریت یكپارچه زائر (مسافر بهشت)  صفحه « طرح ساماندهی اسكان » بسته های سفر از یک تا 10 شب اقامت شامل : یک شب اقامت ،2شب اقامت ، 3شب اقامت ، 4شب اقامت ،5شب اقامت ،7شب اقامت و10 شب اقامت و دوره اعتبار مختلف در بسته های هشت گانه شامل بسته شماره یك (دوره ی یكساله )، بسته شماره  دو(دوره 5ساله) ،بسته شماره سه(دوره 10ساله) ، بسته شماره چهار (دوره 15 ساله) ،بسته شماره پنج (دوره 20 ساله)، بسته شماره شش (دوره 25ساله) ، بسته شماره هفت (دوره 30 ساله)،  ، بسته شماره هشت (مادام العمر)پیش بینی شده است .یعنی فرد می تواند تعیین کند که در هر بار سفر میخواهد چند شب اقامت داشته باشد وبرای چند دوره یا چند سال اعتبار . سپس با توجه به این دو مورد مقدار شب  اقامت فرد تعیین میگردد. به عنوان مثال نرخ 3شب اقامت در سطح 1 كه هرشب اقامت 10 هزار تومان است در هریك از بسته های شماره یك تا هشت به شرح جدول زیر می باشد.

مزایای ویژه طرح اسکان ارزان قیمت :

همانگونه که ملاحظه می فرمایید ، طرح اسکان ارزان قیمت نه تنها یکی از نیازها و نگرانیهای مهم هموطنان عزیز را در سفر به مشهد مقدس یا دیگر شهرهای زیارتی حل میکند ،بلكه یک کار اقتصادی با امتیازات خاص و منحصر به فرد می باشد که ذیلا به برخی از آنها اشاره میشود :

1-              نرخ ها در طرح ساماندهی اسکان براساس نرخ سال جاری محاسبه میشود که در صورت (پرداخت نقدی ) با 10 تا 50 درصد تخفیف عرضه میشود.ولی زمان استفاده از بسته سفر طی سالهای آینده (با توجه به بسته انتخابی شما) می باشد.و در این سالها مشمول هیچ گونه افزایش نرخی نخواهد شد. این امر در شرایط فعلی اقتصادی که هر روز شاهد افزایش نرخ ها هستیم مسئله مهم و قابل توجهی است.

2- امتیاز بهره برداری از بسته سفر خریداری شده در طول مدت قرارداد متعلق به شماست و شما میتوانید در صورتی یک سال تمایل به سفر نداشته باشید آنرا موقتا به شخص دیگری واگذار نمایید.

3- بسته سفر خریداری شده به نرخ سال خرید و آنهم با تخفیف 10 تا 50 درصدی می باشد در حالیکه نرخ کالا و خدمات مرتب در حال افزایش است لذا افراد میتوانند با خرید تعدادی بسته سفر و واگذاری موقت آن در هر سال به افراد دیگر و دریافت مبلغ بر اساس نرخ روز برای خود تولید درآمد ثابت و پایدار نمایند. به تغییر نرخ چند قلم کالا و خدمات در طول سالهای گذشته توجه فرمایید:

نرخ بلیط هواپیما (مشهد تهران)در سال 1371 حدود دو هزار تومان و در سال 1392 ،حدود 136.000تومان یعنی حدود 65 برابر نرخ سکه بهار آزادی در سال 1373 معادل 25.000 تومان و در سال 1392 برابر 1.450.000تومان یعنی حدود 60 برابر ،نرخ یک بطری شیر یک لیتری در سال 1371 برابر 5ریال و در سال 1392 برابر 10.000ریال یعنی 2000برابر و تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل...

4- هیئت های مذهبی ، مدیران ادارات ، سازمانها ، مراکز تولیدی ، خدماتی و کارفرمایان محترم می توانند با خرید تعدادی از بسته های سفر و برنامه ریزی برای سفر و توزیع آن بین افراد تحت پوشش خود ویا هدیه آن به افراد در مناسبتهای مختلف در طول سال ضمن ارائه خدمتی ارزنده ، شایسته و به یاد ماندنی ، از نظر اقتصادی و صرفه جویی در هزینه ها هم کار مفید و قابل قبولی انجام دهند مدیران محترم می توانند در صورتی كه امكان خرید از محل اعتبارات سازمانی ندارند این فرصت را برای كاركنان وافراد تحت پوشش خود فراهم نموده تا آنها بتوانند شخصاً از این فرصت طلایی بهره ببرند. در سامانه مدیریت یكپارچه زائر « مسافر بهشت » برای كلیه ادارات وسازمانها ومؤسسات اعم از بخش دولتی و غیر دولتی سهمیه مخصوص در نظر گرفته شده است افراد هر اداره یا سازمان از وزارتخانه های مختلف می توانند با مراجعه به سامانه مذكور وانتخاب نام اداره یا سازمان خود از سهمیه مربوطه برخوردار گردند.

به منظور فراهم آوردن شرایط و امكان خرید آسان برای عموم هموطنان عزیز بویژه خانواده معظم ایثارگران و هیئت امناء مساجد وحسینیه ها وبقاع واماكن متبركه وهیئت ها و دستجات مذهبی ،كانونهای فرهنگی ، پایگاههای بسیج  و آن دسته از هموطنان عزیزی كه امكان پرداخت نقدی ندارند شرایط پرداخت اقساط بدون كارمزد فراهم شده است.

 لذا كلیه متقاضیان بسته های سفر بالای 500 هزار تومان می توانند به مبلغ مورد نیاز از تسهیلات بدون بهره برخوردار شوند.

هموطنان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام به سامانه جامع مدیریت یکپارچه زائر(مسافر بهشت ) «www.mosafer-behesht.ir»   و یا دفاترپیشخوان دولت و یا واحد های پست بانك و آی سی تی های روستایی در سراسر كشور مراجعه فرمایند

 ستاد ساماندهی امور زائرین  مدیریت یكپارچه زائر
[ چهارشنبه 13 شهریور 1392 ] [ 12:09 ق.ظ ] [ حسین زنگنه ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ


ایجاد وبلاگ قرآنی ، فرهنگی و معارف اسلامی آوای وحی

گامی کوچک در انجام رسالتی بزرگ است . ما بر آنیم تا با کمک و راهنمایی تمامی آن هایی که درد دین دارند و قلبشان برای قرآن می تپد و به مملکت و انقلاب و فرزندان این مرز و بوم عشق می ورزند به تکلیف و وظیفه بزرگ الهی خود عمل کنیم و صد البتّه راهنمایی ها و ارشاد شما عزیزان ما را در انجام این رسالت و وظیفه دینی و انقلابی و اجتماعی یاری خواهد کرد .

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
***
*** *** ***

*** ابتدا نیت كنید

سپس برای شادی روح حضرت حافظ یك صلوات بفرستید

.::.حالا كلید فال را فشار دهید.::.

برای گرفتن فال خود اینجا را كلیك كنید

***

چت روم
***-----*** ترجمه سایت به زبان های گوناگون

تعبیر خواب آنلاین

***
قرآن آنلاین
http://s1.picofile.com/shiat/giv.gif
***

***
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
***
*** *** ××× ***
سایت مراجع تقلید

 آیت الله سید علی خامنه ای (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جواد تبریزی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله محمد تقی بهجت (رحمة الله علیه‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله نوری همدانی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله  سید صادق شیرازی (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله لطف الله صافی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله ناصر مکارم شیرازی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله سید علی سیستانی (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله وحید خراسانی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جوادی آملی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جعفر سبحانی (مد ظله العالی)

جهت دریافت كد لوگوی مراجع كلیك كنید
***
ایران رمان

پروانه كدهای جاوا وبلاگ